O nás

Spoločnosť Frozen ELEKTRO s.r.o. pôsobí na trhu od r. 2016  a jej hlavným zameraním je predaj spotrebičov koncovým zákazníkom – teda Vám.

Nakoľko sa už počas prvého roka v praxi prejavil aktuálny trend nakupovania z pohodlia a tepla domova, pripravili sme pre Vás e-shop: www.frozen.sk, ktorý je tu 24 hodín denne pre Vás.

Veľmi dobre si uvedomujeme, že naši ale aj potenciálni zákazníci vedia, ako je v dnešnej dobe dôležité dbať nielen na výhodnú kúpu/cenu, ale taktiež na formu spoľahlivosti/záruky, zákazníckeho servisu, doplnkových služieb, či pomoc v situáciách, kedy je to najviac treba. Práve preto robíme všetko preto, aby ste s nami nikdynezažili ten negatívny pocit, keď človek oľutuje nákup prostredníctvom elektronickej formy v jednom z aktuálnych e-shopov.

Náš tím tvoria ľudia pôsobiaci v oblasti predaja spotrebičov už viac ako 10 rokov a preto veľmi dobre vieme, ako vyzerá spokojný zákazník. Presvedčte sa nákupom, prípadne zaslaním otázok ohľadne akejkoľvek problematiky prostredníctvom kontaktného formuláraon-line chatu prípadne zavolaním na našu HOT linku +421 908 426 219.

Sme vždy pripravení pomôcť v maximálne možnej miere a dokázať Vám, že nie sme žiadna odnož zahraničných firiem, či finančných skupín, ktoré parazitujú na našom SLOVENSKOM TRHU a umelo ovplyvňujú cenotvorbu smerom nahor.